Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Bergen |
Sist sett: |
I dag i 13:42 |
1 dag siden: |
10:33 |
Incall/Outcall: |
Outcall |
Snakk: |
Engelsk, Finsk |
Tjenester: |
Kissing,Franskt med olja (avsugning med användning av olja),Crossdressing,Cocktail,Lett bondage,Duke Cheerleader,Couples,Masturbation Show,Gangbang,Handicapped,Dyp hals,fingering |
Piercinger: |
Nei |
Tatoo: |
Ja |
Sikker leilighet: |
Ja |
Om Meg
Jeg har en veldig mild personlighet og elsker catering til dine behov til det beste absolutt beste av brystene mine er fulle, ekstravagante og helt naturlige som vil oppfylle dine lekne vaner. Jeg har en veldig mild personlighet og elsker å imøtekomme dine behov til det beste absolutt beste av brystene mine er fulle, ekstravagante og helt naturlig som vil oppfylle dine lekne vaner. Jeg er smart, ja ung, attraktiv og vil garantere en best mulig opplevelse når vi unner oss hverandres selskap. Om meg. Hei folkens, det er så morsomme kjærlige vakre latina Bombshell ... Jeg er smart, ung, attraktiv og vil garantere den beste opplevelsen som mulig når vi unner oss hverandres selskap. Hei folkens, det er det morsomme kjærlige vakre latina Bombshell ... Jeg er smart, ung, attraktiv og garanterer den beste opplevelsen som mulig når vi unner oss hverandres selskap. Hallo folkens, det er det morsomme kjærlige vakre latina Bombshell… Jeg har en veldig skånsom personlighet og elsker å tilfredsstille dine behov til det beste absolutt beste av brystene mine er fulle, ekstravagante og helt naturlige som vil oppfylle dine lekne vaner.
Personal info & Bio
Høyde: |
185 cm |
Vekt: |
58 kg |
Alder: |
24 yrs |
Motto: |
eventyrlig |
Nasjonalitet: |
Slovenian |
Preferanser: |
I wants teen sex |
Bryst: |
som meloner |
Øyenfarge: |
grønn |
Parfymer: |
En Voyage Perfumes |
Orientering: |
Bifile |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
50 eur |
|
1 time |
250 eur |
330 eur |
Plus time |
|
200 eur + Outcall reisegebyr (taxi)
|
12 timer |
|
|
24 timer |
1000 eur |
|
) En morsom fyr..sexy og sjarmerende.Jeg er ung, men åpensinnet.Jeg liker sukkerfolk! Jeg elsker penger og sukkerpersoner !! ser deg. Country gutt som leter etter diskret tilfeldig forhold jeg vet hvordan du skal glede og jeg vil behage du ikke være sjenert.Eskorte vet hva slags berøring som må gjøres for at alle skal føle seg hyggelige og ønsker seg mer.Du vil kunne gjøre det beste ut av hvert minutt med henne, da eskorter kan være livlige og klare til å gjøre den beste natten uansett hva slags sted du vil bli valgt for den unike underholdningen.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
Elsker brystet
| +1 |
Jeg tror det er det beste handlingsforløpet. Folk insisterer på å endre seg selv, men i 99,9% av tilfellene er det bare å sette en maske for å fungere bedre i samfunnet. Lev eventyrene dine, bare la dem ikke styre deg.